ZMO Záhorie

ZMO Záhorie

Obsah

20.9.2015 16:00  TJ Baník Brodské - TJ Tatran Jablonica 4:1  (2:1)

Na zápas 7. kola nastúpilo naše A-mužstvo v Brodskom. Domáci začali aktívne, v útoku boli rýchli a nebezpeční. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú, čo vyústilo v úvodný gól domácich v 18. minúte. Naši sa snažili čo najskôr vyrovnať ,čo sa im po priamom kope aj podarilo avšak rozhodca gól pre údajný faul neuznal,. Faul však asi videl iba on. O pár minút sme sa však už z vyrovnania mohli radovať naplno keď sieť za domácim brankárom rozvlnil peknou strelou L. Mihalcsak. V závere polčasu, keď sa hra ustálila a vyzeralo to na odchod do šatní za vyrovnaného stavu nás však rozhodca pár kontroverznými rozhodnutiami uzavrel na vlastnej polovici a domácim sa po štandardnej situácii napokon podarilo streliť vedúci gól. Po zmene strán sa naši chlapci opäť snažili o rýchle vyrovnanie, to však nie a nie prísť. Neujalo sa viacero striel a hlavičiek a tak opäť udreli domáci. Po prízemnej strele z priameho komu upravili na 3.1. Jabloničania, ale hlavy nesklonili a bojovali o výsledok aj naďalej. Dostávali sme sa do šancí, ktoré však domáca obrana stačila vždy vyriešiť v posledných chvíľach pred zakončením. Do jednej takej sa dostal aj L.Mihalcsak, ktorý bol evidentne faulovaný rozhodca sa však opäť priklonil na stranu domácich a pokutový kop nezapískal. Nasledovalo pár nezmyselne odpískaných postavení mimo hry v prospech domáceho mužstva. Blížil sa záver stretnutia keď sa k lopte dostal hráč domácich a nádhernou strelou asi z 30 m uzavrel skóre zápasu na 4:1 v prospech domácich. Hráči TJ Tatran však podali bojovný výkon a aj napriek absenciam R.Nestarca a K.Koníčka odohrali na ihrisku súpera kvalitný zápas.