Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ocenenie

pečať rozvojaOcenenie SIMS

Separujte s nami!

kalendár vývozu odpadov 2019

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Cena starostu obce za vzornú reprezentáciu v oblasti športu

Typ: ostatné
odovzdávanie ocenení

Dňa 5. júna 2018 sa v našej obradnej sieni uskutočnilo ocenenie športovcov  Športového klubu, úspešných jednotlivcov, trénerov, kolektívu, reprezentujúcich našu obec. V slávnostnom príhovore starosta obce im poďakoval za vzornú reprezentáciu našej obce v oblasti športu, ako aj pri zviditeľňovaní Jablonice v rámci regiónu, kraja, Slovenska ale i v zahraničí. Zaželal im veľa síl, elánu a hlavne zdravia pri  ďalšom napĺňaní ich predsavzatí.

V kategórii trénerov a funkcionárov si ocenenie prevzali Tomáš Zavadil, Adrián Kubica, Michala Martišová, Pavol Poláček a Karol Klásek. Všetci k svojej trénerskej činnosti pristupujú zodpovedne a ich zásluhou žiaci a dorastenci dosahujú pekné výsledky.

V kategórii žien si ocenenie prevzali Blažka Kocúriková, Miroslava Zíšková a Michala Martišová. Naše ženy bežkyne vzorne reprezentujú našu obec a umiestňujú sa na popredných miestach.

Za kolektív detí a mládeže prevzali ocenenie Lucia Režnáková a Sabína Poláčková. Tento kolektív sa pod vedením trénerov všestranne rozvíja v atletických disciplínach – beh, vrh guľou, hod oštepom, skok do diaľky a do výšky. Tento kolektív združuje viacero detí a mládeže a odpretekali 60 pretekov a získali 367 ocenení.

Ocenenie za výborné plavecké výkony si prevzal aj Lukáš Hazucha, žiak 5.ročníka ZŠ v Senici. Našu obec reprezentuje  vo farbách Spartaka Myjava, plavecký oddiel. Na Majstrovstvách SR získal 7 medailí a stal sa trojnásobným majstrom SR v plaveckej disciplíne znak.

Všetci ocenení si prevzali plaketu, kvety a sladký darček a podpísali sa do pamätnej knihy obce. Záver už patril milému posedeniu s ocenenými športovcami.

                                                                                                   Anna Dingová, ZPOZ


Vytvorené: 7. 6. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 6. 2018 14:44
Autor: spravca web