Obec Jablonica
Jablonica

Podnety cez portál Odkazprestarostu.sk

portál Odkazprestarostu.sk

Obec Jablonica sa zapojila do projektu Odkazprestarostu.sk, ktorý umožňuje obyvateľom a návštevníkom obce ľahko a rýchlo nahlásiť rôzne podnety z verejných priestranstiev v obci.
Podnety môžete posielať buď z webovej stránky www.odkazprestarostu.sk, alebo priamo z mobilného telefónu pomocou aplikácie.
Pri každom podnete zadajte, kde sa nachádza, priložte fotografiu, ktorá daný problém dokumentuje, a zaraďťe ho do príslušnej kategórie.
Po nahlásení podnetu ho skontroluje administrátor portálu Odkazprestarostu.sk a odošle samospráve. Ak samospráva nezašle prvú odpoveď do štrnástich dní od pridania podnetu, podnet je automaticky označený ako neriešený. Portál vás informuje pomocou notifikácie v aplikácii alebo e-mailom o odoslaní podnetu, odpovedi samosprávy, zmene statusu, či o nových komentároch.
Na Odkazprestarostu.sk je možné podnetom prideliť päť statusov - zaslaný, v riešení, vyriešený, neriešený a uzavretý. Portál zároveň umožňuje obyvateľom o každom podnete diskutovať, podporovať podnety pomocou „lajkov“, hodnotiť, či je odpoveď samosprávy uspokojivá, a pridávať komentáre k podnetom aj s fotografiami aktuálneho stavu.
Veríme, že i takáto ďalšia forma digitalizácie samosprávy prinesie väčší komfort občanom a pomôže riešit aktuálne problémy v obci.

Dátum vloženia: 23. 6. 2020 9:45
Dátum poslednej aktualizácie: 23. 6. 2020 9:58