Obec Jablonica
Jablonica

Schodisková plošina v Zdravotnom stredisku

schodisková plošina

V Zdravotnom stredisku v Jablonici odovzdali v týchto dňoch do užívania šikmú schodiskovú plošinu Stratos. Plošinu dodala a inštaloval firma ARES s.r.o., za čo jej patrí poďakovanie, zvlášť technickému pracovníkovi p. Jozefovi Petrášovi. Táto investícia v hodnote  12 000 Eur, ktorú financovala obec z vlastných prostriedkov, pomôže vozíčkarom a imobilným ľuďom, dostať sa ľahšie k svojmu lekárovi. A nielen k lekárovi. V Zdravotnom stredisku v Jablonici poskytujú svoje služby napr. i masérka, kozmetička, a aj tu bude prekonanie schodiska pre vozíčkarov a imobilných bezproblémové. Obsluha zariadenia je jednoduchá, je ovládané tlačidlami, ku ktorým je na viditeľnom mieste priložený návod na obsluhu. Takto budú môcť plošinu využiť nielen invalidi na vozíčku, ale aj všetci tí, ktorým už nohy až tak dobre neslúžia.

Veríme, že táto investícia obce Jablonica prinesie viac spokojnosti občanom pri využívaní zdravotníckych a iných služieb v Zdravotnom stredisku v Jablonici.

Ing. Silvester Nestarec

Dátum vloženia: 10. 6. 2021 15:01