Futbalový turnaj - 30. 05. 2015

Futbalový turnaj

V sobotu 30. mája 2015 sa uskutočnil v areáli parku futbalový turnaj, na ktorom štartovali bývalí hokejisti HC Dukla Senica, starí páni Spartaka Trnava a domáci tím starí páni TJ Tatran Jablonica. Starosta obce na úvod turnaja privítal všetkých hráčov a zvlášť Jána Filca bývalého trénera majstrov sveta, Petra Oremusa terajšieho reprezentačného trénera a bývalého kapitána „Bílych andelov“ zo zlatej éry a trenéra SH Senica Stana Jarábka. Turnaj komentoval hlásateľ Spartak Trnava Tono Halenár. Podľa predpokladu sa stalo víťazom turnaja mužstvo Spartak Trnava, domácim patrilo druhé miesto a tretie hokejistom Dukly.
Jablonica – Dukla 5:3
Jablonica – Trnava 1:5
Dukla – Trnava 2:8
Nezabudlo sa ani na blížiaci sa Medzinárodný deň detí. Deti sa mohli vyskákať na trampolíne a pripravené boli aj súťaže. Na súťažiacich čakali aj darčeky, ktoré venovala naša obec. Chutný guláš z diviny a cigánsku pečienku pripravil Miro Rehuš z Prietrže so svojimi pomocníkmi a bufet zabezpečil Hostinec u Matúša.
Veľké poďakovanie patrí sponzorom: PFS, a. s., Brezová pod Bradlom – Branislav Škápik, Ľubomír Zavadil Jablonica, MEDO – Anton Medovič, Jablonica, Potraviny Fresh – Michal Obúlaný a pán Pátek. Poďakovanie za pomoc patrí aj našim futbalistom, hasičom a verejnoprospešným pracovníkom.
Fotogaléria:zivot-v-obci/fotogaleria/futbalovy-turnaj-30-05-2015-117sk.html

Dátum vloženia: 2. 6. 2015 0:00