Keď rinčia zbrane mlčia múzy

pietna spomienka

Dňa 11. novembra 2015 o 11:00 h  sme vzdali úctu obetiam vojnových konfliktov. V úvode pietneho aktu zaznela v podaní Mgr. Anny Hamerlíkovej báseň Všetkým čo vojnu chcú od M. R. – Martákovej. Prítomným sa tiež prihovorila riaditeľka ZŠ Mgr. Zuzana Vitteková a starosta obce Ing. Silvester Nestarec. V programe vystúpili s pásmom hovoreného slova deti zo Základnej školy Jablonica. Pietna spomienka k výročiu ukončenia I. svetovej vojny bola ukončená položením kytice červených makov k pamätníku. Keď rinčia zbrane mlčia múzy -  Pietnu spomienka  k výročiu ukončenia I. svetovej vojny organizačne zabezpečila základná škola v spolupráci s obcou Jablonica.

Fotogaléria tu: fotogaleria/pietna-spomienka-k-vyrociu-ukoncenia-i-svetovej-vojny-151sk.html

Dátum vloženia: 12. 11. 2015 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 12. 11. 2015 0:00