Medailová žatva v plávaní

Medailová žatva v plávaní

Lukáš HazuchaĎalšie vynikajúce výsledky v plávaní dosiahol Jabloničan Lukáš  Hazucha, ktorý reprezentuje našu obec vo farbách Plaveckého oddielu Spartak Myjava. Bazén v Brne – Lesnej mu očividne sedí  a po dvoch medailových úspechoch v 25 m pretekoch z februára 2015 sa mu darilo aj na dvojnásobných dĺžkach. Na Otvorenom jarnom mestskom prebore žiakov kategórie C+B  21. marca sa mu podarilo vyplávať štyri medaily. Vo voľnom štýle, znaku a motýliku  si vyplával najcennejšie zlaté  a v prsiach strieborné.

23. mája sa v meste Handlová konal pretek O pohár mesta Handlová v plávaní žiakov kategórie "C". Ani na tomto podujatí neťahal za  kratší koniec a v konkurencii 34 plaveckých klubov v kategórii 8 ročných si vyplával 3 medaile. Vo voľnom štýle a prsiach získal strieborné medaile a dominanciu v tomto roku potvrdil v znaku, kde získal zlato. Okrem medailí určite teší aj zlepšenie si osobných výsledkov. V celkovom bodovom hodnotení plavcov na pretekoch napriek tomu, že ako jediný získal tri medaile mu celkové prvenstvo ušlo iba o 4 body.

Dátum vloženia: 2. 6. 2015 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 6. 2015 0:00