Divadelné predstavenie Otázka príťažlivosti

Kedy: 25. 2. 2016 17:00 - 23:59

Kde: Dom kultúry

Divadelné predstavenie s rodákom Gregorom Hološkom!

Typ akcie: divadlo (ostatné)

Otázka príťažlivosti
alebo
Kto koho sotil do rybníka

Brilantná francúzska komédia o tom, ako môže pár nepremyslených slov zmeniť celý život. Claire a Bruno spolu žijú už dvanásť rokov a výborne si rozumejú. Avšak na narodeninovej oslave Brunovej matky, vyprovokovaní hlúpymi rečami ich priateľov, oznámia, že sa rozchádzajú. Začnú hrať nebezpečnú hru. Nebezpečnú nielen preto, že na krásnu Claire číha sok a srdce jej najlepšej priateľky bije pre Bruna, ale aj preto, že takto otvorili stavidlá klebetám a dozvedia sa viac, ako chceli. Nič už nebude tak ako predtým.
Autorská dvojica Dell a Sibleyras spolu vytvorila už viacero hier a všetky sa stretli s veľkým diváckym úspechom. Otázka príťažlivosti  mala premiéru v roku 2002 a bola ocenená prestížnou Moliérovou cenou.
divadlo

Predpredaj lístkov sa uskutoční od 1. februára 2016 na Obecnom úrade v Jablonici.

Réžia:
Juraj Bielik