Obec Jablonica
Jablonica

Stolnotenisové turnaje o pohár starostu obce 2016

09. 12 - 10. 12. 2016

Opäť v decembrovom predvianočnom termíne odštartovali 2 tradičné stolnotenisové turnaje o pohár starostu obce. Prvým z nich, v piatok 9. 12., bol turnaj žiakov základnej školy, ktorého sa zúčastnil vysoký počet chlapcov i dievčat. Všetci predviedli pekné snaživé výkony, no na stupne víťazov, ako to už v športe býva, sa mohli dostať len tí najlepší. Celkovým víťazom sa po sympatických výkonoch stal Matúš Baňárek.
V sobotu 10. 12. si to o pohár starostu rozdali v tvrdých súbojoch muži, medzi ktorými štartovali aj registrovaní hráči, ktorí zdvihli latku výkonov na vysokú úroveň, akú si iste už 18. ročník turnaja zaslúžil. Víťazstvo z minulého roku obhájil a celkovo už štvrtýkrát získal putovný pohár Jabloničan Jaroslav Fedor.
Veríme, že tradícia turnaja sa zachová i do ďalších rokov a bude sa tešiť čoraz väčšej účasti priaznivcov stolného tenisu, nakoľko z dotácie Trnavského samosprávneho kraja boli zakúpené 2 nové stolnotenisové stoly, 2 sady rakiet a stolnotenisové loptičky, ktoré iste pomôžu zase zlepšiť športovú úroveň v našej obci.