10. ročník Memoriálu Ľudovíta Dobiáša

31. 12. 2015

Na Silvestra 2015 sa pod záštitou Komisie kultúry, mládeže, športu a vzdelávania konal jubilejný 10. ročník Memoriálu Ľudovíta Dobiáša v minifutbale.

Pred samotným turnajom si účastníci uctili pamiatku Ľudovíta Dobiáša tichou spomienkou a položením kvetov na miestnom cintoríne. Oficiálny program športového podujatia v telocvični ZŠ otvorili starosta obce, riaditeľka ZŠ a pani Dobiášová.

Turnaja sa zúčastnilo celkovo 9 mužstiev, v ktorých hralo 34 hráčov:

1.skupina:

1. FOX

2. BOYS

3. RaC

4. KÁVOPIČI

5. SILVESTER 2015

2. skupina:

1. SI-EBR-SEJS

2. TATRAN

3. FC PREDATORS

4. KUDRIČI

Zápasy základnej časti prebiehali v 2 skupinách, po odohratí ktorých nasledovali vyraďovacie stretnutia podľa umiestnenia v základnej časti. Vo vyraďovacej časti turnaja boli nasledovné výsledky:

Štvrťfinále:

FOX – KUDRIČI 4:3

BOYS – FC PREDATORS 5:0

RaC – TATRAN 1:4

KÁVOPIČI – SI-EBR-SEJS 1:3

Semifinále:

TATRAN –SI-EBR-SEJS 3:0

FOX – BOYS 3:4

Zápas o 3. miesto:

SI-EBR-SEJS – FOX 1:0

Finále:

TATRAN – BOYS 1:0

Tak ako vyraďovacie duely, i zápasy v skupinách mali veľmi vysokú úroveň, nakoľko tohto roku sa turnaja zúčastnili  prevažne aktívni futbalisti. O vyrovnanosti svedčí aj fakt, že zápasy o 3. miesto a finále rozhodol jeden strelený gól. Celkovým víťazom turnaja sa stal tím TATRAN v zložení: Richard Nestarec, Martin Búran, Marek Kubisa a Patrik Pitorák.

Na prvé 3 mužstvá turnaja čakali pekné trofeje, ktoré taktiež dostali najmladší hráč Maximilián Masár z mužstva Kudriči, najstarší hráč Ľubomír Ligás z mužstva Silvester 2015, najlepší strelec Samuel Štefek z mužstva Fox a najlepší brankár Patrik Pitorák z mužstva Tatran.

Jubilejný 10. ročník memoriálu bol veľmi vydarený, za čo patrí pochvala všetkým, ktorí sa podieľali na jeho organizovaní.

fotogaleria/10-rocnik-memorialu-ludovita-dobiasa-162sk.html

Dátum vloženia: 8. 1. 2016 0:00