Divadelné predstavenie k MDŽ

Divadlo TANDEM

Síce sme v poslednom období mali možnosť navštíviť viacero zaujímavých kultúrnych podujatí v Jablonici, ale divadelné predstavenie pre dospelých sme už dávnejšie v obci nemali. No a prečo nespojiť príjemné s užitočným a nevenovať Jabloničankám ako drobnú pozornosť k MDŽ komediálne predstavenie.

Preto sme sa v peknom počte stretli 12. marca podvečer v sále Domu kultúry. Na samotný úvod zablahoželal a poďakoval všetkým ženám starosta obce. Následne už patrili dosky ochotníckemu divadelnému zoskupeniu TANDEM z Bratislavy, ktorého herci excelovali v jemne pikantnej situačnej komédii o milostných vzťahoch.  Na javisku i v publiku panovala výborná atmosféra, čiže pekne strávený nedeľný podvečer.

Aj na tomto mieste sa ešte pripájame ku gratulantom a Jabloničankám prajeme všetko najlepšie, aby sa každý deň cítili akoby bol MDŽ.

Dátum vloženia: 13. 3. 2023 11:07
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 3. 2023 11:21