Prvé športové hry seniorov okresu Senica

25. 06. 2016

Naše seniorky výborne reprezentovali
športové hry seniorov
Okresná organizácia JDS Senica dňa 25.júna 2016 zorganizovala Prvé športové hry seniorov okresu Senica. V príjemnom prostredí areálu I.ZŠ Senica za našu JDS súťažilo 6 členiek, ktoré získali 8 medailí.  V behu na 50m získala zlatú medailu Rozália Krutá a bronzovú Anna Dingová. V disciplíne šipky získala zlatú medailu Kvetoslava Otépková a striebornú Eva Baňárková. V hode granátom na cieľ získala bronzovú medailu Ľudmila Čerešníková. Najviac sa darilo Oľge Márii Šimkovej, ktorá získala zlatú medailu v stolnom tenise, striebornú v hádzaní do basketbalového koša a bronzovú v skákaní cez švihadlo. Oľga Šimková bola vyhodnotená ako najlepšia súťažiaca z kategórie žien a prevzala si pohár. Všetky súťažiace získali aj diplomy.  Vo všetkých športových disciplínach, v ktorých ženy súťažili sme získali medaily, z čoho sme mali radosť. Prežili sme pekný športový a slnečný deň, kde sme sa stretli so seniormi z iných obcí, a spokojné sme sa vrátili domov.