Slávnostné otvorenie detského ihriska

nové detské ihrisko

Na Sídlisku v našej obci nám od konca prázdnin začalo rásť krásne, nové a bohato vybavené detské ihrisko. No a keďže všetky dokončovacie práce prebehli a veľa detí si stihlo už zašantiť a „otestovať“ ihrisko, tak nastal čas, aby sme ho slávnostne otvorili. Stalo sa tak dopoludnia 19. septembra, kedy sa pri ihrisku zišli detičky z Materskej školy Jablonica, žiaci prvého stupňa ZŠ, rodičia so svojimi malými ratolesťami a ostatní občania. Deti si pri tejto príležitosti pripravili s pani učiteľkami veľmi milý program plný spevu, tanca a recitácií ocenený potleskom prítomných. Pán starosta po príhovore, v ktorom poďakoval pánovi Ľubošovi Hazuchovi, Flora servis group, s.r.o., poslancom Obecného zastupiteľstva a ostatným, ktorí sa podieľali na realizácii ihriska, spolu s deťmi slávnostne prestrihol pásku. Zaželal im veľa zábavy na novom ihrisku, aby sa deti do sýtosti vyšantili, ihrisko im slúžilo na zmysluplné hranie a aktívne trávenie voľného času a ich rodičom ako oddychová zóna. Zároveň dúfame, že ihrisko bude slúžiť výhradne na účel, ktorý má, a všetky deti i rodičia budú rešpektovať prevádzkový poriadok. Deťom prajeme pekné zážitky na novom detskom ihrisku !

Dátum vloženia: 19. 9. 2018 14:47
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 9. 2018 15:54