Vianočný koncert a trhy 2017

17. 12. 2017

V poslednú adventnú nedeľu zneli domom kultúry koledy, ale aj iné piesne v podaní mužského i ženského speváckeho súboru z Březí u Mikulova na Morave, ktorý k nám zavítali ako účinkujúci na vianočný koncert. Návštevníkov koncertu pekným príhovorom s vianočnou tematikou a prianím uvítal starosta obce. No na prítomných nečakalo len excelentné spevácke  vystúpenie priateľov spoza rieky Moravy, ale aj vianočné trhy, ktoré tento rok spadali pod taktovku Materskej školy v Jablonici. Zamestnankyne MŠ v spolupráci s rodičmi a priateľmi škôlky pripravili bohaté typicky predvianočné občerstvenie a rôzne výrobky šikovných rúk na predaj. Veríme, že tradícia prichádzajúcich Vianoc v našej obci v podobe koncertu a trhov zavíta k nám i o rok.

Dátum vloženia: 19. 12. 2017 11:43
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 12. 2017 11:45