Vyhodnotenie "Čistého chotára 2017"

obec Kuchyňa
01. 07. 2017

Prvý prázdninový víkend sa v obci Kuchyňa uskutočnili dvojdňové obecné slávnosti s bohatým a hodnotným programom, ktorý zahŕňal mix tradičného folklóru a modernej populárnej tvorby. Našu obec reprezentovala folklórna skupina Jabloničanka. Ako už býva zvykom, každoročne v lete na podobnej udalosti vždy v inej obci, prebieha i vyhodnotenie akcie „Čistý chotár“ pod záštitou OZ Podhoran. Tento rok sa obec Jablonica dočkala veľkej pocty, nakoľko sa umiestnila v „Čistom chotári 2017“ na 1. mieste spomedzi všetkých zapojených obcí a získala tak titul najčistejšej obce nášho regiónu. Týmto patrí ešte raz poďakovanie všetkým, ktorí sa zapojili do práce a veríme, že sa budeme z roka na rok schádzať čoraz vo väčšom počte na brigáde, aby sme svoju obec zveľaďovali a i v „Čistom chotári“ obhajovali popredné priečky a šírili tak dobré meno obce.

Dátum vloženia: 4. 7. 2017 10:45
Dátum poslednej aktualizácie: 17. 7. 2017 10:30