Športový a zábavný deň pri príležitosti MDD

04. 06. 2016

Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí sa v sobotu 4. júna 2016 konalo športové a zábavné slnečné popoludnie v miestnom parku - areáli TJ Tatran Jablonica. Oslávenci sviatku všetkých detí sa mohli vyšantiť na trampolínach a nafukovacom hrade. Kynologický klub si zase pripravil pre deti súťaže ako prekážkový beh, hod na kužeľ, preťahovanie lanom a samozrejme ukážku výcviku psov.

Príležitosť predviesť svoje schopnosti dostali aj žiaci z futbalového oddielu a využili ju v maximálnej miere, keď v majstrovskom zápase porazili súpera z Brodského vysoko 8:0. Hlavným ťahákom dňa bol exhibičný futbalový zápas Starí páni Jablonica verzus bývalí futbalisti a hokejisti zúčastnení na podujatí. Zápas sa skončil tesným víťazstvom hostí v pomere 1:2, zápasom sprevádzal starosta obce. Medzi vzácnych hostí patrili Ladislav Pecko, Vlado Belan, Ján Chovan, Tomáš Šille, Jozef Pethö, Ivan Beňo a ďalší. Návštevou nás taktiež poctil bývalý hráč Spartaka Trnava a rodák z Hlbokého pán Jaroslav Masrna.

Zúčastnené deti boli obdarované rôznymi darčekmi a sladkosťami, pozvaní hostia zase ako spomienku na príjemné odpoludnie v našej obci dostali upomienkové predmety. Veľké poďakovanie patrí návštevníkom a samozrejme organizátorom – Obec Jablonica, TJ Tatran Jablonica, ŠK Jablonica a Kynológia Jablonica.

Fotogaléria:
fotogaleria/sportovy-a-zabavny-den-pri-prilezitosti-mdd-212sk.html